O nas

Biznes Plus to niezależny dodatek ukazujący się wraz
z Gazetą Wyborczą.

Gazeta Wyborcza to ogólnopolski dziennik społeczno – gospodarczy powstały w 1989 roku. Wydawcą dziennika jest koncern medialny Agora S.A.

Dziennik ten jest podstawowym źródłem informacji o gospodarce i prawie dla pracowników administracji publicznej, managerów, prawników, naukowców i biznesmenów. Dla każdej firmy, dla której istotne jest posiadanie dobrego wizerunku w tym szerokim kręgu osób decyzyjnych doskonale nadają się łamy „Biznes Plus jako najpoważniejszego nośnika informacji prezentującego sylwetki najprężniej działających polskich przedsiębiorstw.

To ogólnopolski periodyk będący doskonałym forum wymiany doświadczeń, myśli i idei dla polskich przedsiębiorstw.

Redakcję „Biznes Plus tworzą dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w prasie branżowej oraz ogólnopolskiej. Ich specjalnością jest tworzenie mocnych, merytorycznych tekstów promocyjnych oraz budowanie dobrego wizerunku w oparciu o promocję zarówno w mediach tradycyjnych jak i tzw. nowych.

Obecność na łamach „Biznes Plus” to doskonały sposób zarówno na zaistnienie w ogólnopolskich mediach jak na wzmocnienie już prowadzonych działań wizerunkowych i promocyjnych.

Wydawcą „Biznes Plus jest Polska Agencja Przedsiębiorczości