O nas

Biznes Plus to niezależny ogólnopolski periodyk gospodarczy ukazujący się wraz z Gazetą Wyborczą.

Ten tytuł jest obecny na rynku od 3 lat. Od czasu swojego debiutu jest doskonałym forum wymiany doświadczeń, myśli i idei dla polskich przedsiębiorców, naukowców oraz samorządowców.

Tytuł ten jest doskonałym źródłem informacji o gospodarce i prawie dla pracowników administracji publicznej, prezesów firm, menagerów, naukowców i wizjonerów. Jest to nośnik informacji stworzony dla każdego podmiotu, dla którego istotne jest posiadanie dobrego wizerunku wśród osób decyzyjnych polskiego biznesu. Łamy Biznes Plus jako jednego z największych tytułów ekonomicznych o średnim nakładzie około 150 tysięcy egzemplarzy (dane z czerwca 2018 roku) to idealne miejsce dla każdego kto chce zaprezentować swoje pomysł na biznes albo swoje sukcesy.

Redakcję Biznes Plus tworzą dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w prasie branżowej oraz ogólnopolskiej. Ich specjalnością jest tworzenie merytorycznych tekstów promocyjnych oraz budowanie dobrego wizerunku w oparciu o promocję zarówno w mediach tradycyjnych jak i tzw. nowych.

Wydawcą Biznes Plus jest Polska Agencja Przedsiębiorczości

Gazeta Wyborcza to ogólnopolski dziennik społeczno – gospodarczy powstały w 1989 roku. Wydawcą dziennika jest koncern medialny Agora S.A. Gazeta Wyborcza to ogólnopolski dziennik społeczno – gospodarczy powstały w 1989 roku. Wydawcą dziennika jest koncern medialny Agora S.A.