O nas

Biznes Plus to niezależny ogólnopolski periodyk gospodarczy ukazujący się wraz z Gazetą Wyborczą.

Ten tytuł jest obecny na rynku od 3 lat, od czasu swojego debiutu jest doskonałym forum wymiany doświadczeń, myśli i idei dla polskich przedsiębiorstw i samorządowców.

Tytuł ten jest doskonałym źródłem informacji o gospodarce i prawie dla pracowników administracji publicznej, prezesów firm, menagerów, naukowców i wizjonerów. Jest to nośnik informacji stworzony dla każdej firmy, dla której istotne jest posiadanie dobrego wizerunku wśród osób decyzyjnych polskiego biznesu. Łamy Biznes Plus jako jednego największych tytułów ekonomicznych  średnim nakładzie około 150 tysięcy egzemplarzy (dane z czerwca 2018 roku) to idealne miejsce dla każdego kto chce zaprezentować swoje pomysł na biznes albo swoje sukcesy.

Redakcję Biznes Plus tworzą dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w prasie branżowej oraz ogólnopolskiej. Ich specjalnością jest tworzenie merytorycznych tekstów promocyjnych oraz budowanie dobrego wizerunku w oparciu o promocję zarówno w mediach tradycyjnych jak i tzw. nowych.

Wydawcą Biznes Plus jest Polska Agencja Przedsiębiorczości

Gazeta Wyborcza to ogólnopolski dziennik społeczno – gospodarczy powstały w 1989 roku. Wydawcą dziennika jest koncern medialny Agora S.A. Gazeta Wyborcza to ogólnopolski dziennik społeczno – gospodarczy powstały w 1989 roku. Wydawcą dziennika jest koncern medialny Agora S.A.