TRZY DEKADY PRACY

Gospodarka Innowacyjność

ALTER S.A. to jeden z najbardziej rozwijających się polskich producentów urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów. 30-letnie doświadczenie wykreowało silną i rozpoznawalną markę, która wywodzi się z Tarnowa Podgórnego w Wielkopolsce.

 

Rodzinna firma ma własne biuro konstrukcyjne i przynajmniej raz w roku prezentuje na rynku nowy produkt. – Ciągły postęp w elektronice wymusza na nas pokazywanie naszym odbiorcom coraz to nowszych urządzeń. Odpowiadamy na zapotrzebowania rynku. Przez to, że jesteśmy małą firmą, jesteśmy bardzo elastyczni – realizujemy indywidualne zamówienia oparte na niestandardowych rozwiązaniach – podkreśla prezes zarządu Grzegorz Wasielewski.  Celem firmy jest oferowanie produktów i usług, które służą podniesieniu bezpieczeństwa, ochronie środowiska oraz zdrowia i życia ludzkiego. Spółka otrzymała Polską Nagrodę Jakości 2017 za miernik Gas Hunter, który jest urządzeniem przenośnym, przeznaczonym do bezpośredniego pomiaru gazów: wybuchowych, toksycznych oraz tlenu. Wiedza, doświadczenie oraz ogromny potencjał techniczny spółki gwarantują najwyższą jakość, funkcjonalność oraz łatwość użytkowania produkowanych urządzeń. ALTER jest marką docenianą i wybieraną przez klientów nie tylko na rynku polskim, ale także europejskim. Nad najwyższą jakością czuwa laboratorium pomiarowe, w którym prowadzone są badania nad nowymi produktami oraz serwis i kalibracja urządzeń eksploatowanych przez klientów.

 

Misją firmy jest dostarczanie klientom wyrobów niezawodnych w każdych warunkach oraz bezpiecznych w działaniu. Dla spełnienia tej misji władze firmy wdrażają, utrzymują i ciągle doskonalą skuteczny system zarządzania jakością, oparty na normie PN-EN ISO 9001. Spółka spełnia wymagania klientów oraz wymagania prawne w przedmiocie działania. Ciągle doskonali system zarządzania, wyroby, usługi, procesy oraz zasoby.