Jakość Szyta Na Miarę

Polska Nagroda Jakości

Systemy wdrożenia jakości, biotechnologia, kuchnia molekularna i naturalna kosmetologia – co mają ze sobą wspólnego?

W każdej firmie czy instytucji przestrzegane muszą być pewne normy. O różnych działaniach nie mówi się na głos, a jednak mają fundamentalne znaczenie w istnieniu danej komórki. Tam gdzie spotykają się ze sobą dziedziny nauki i technologii pojawia się potrzeba wdrożenia i monitorowania systemów jakości. Założyciel firmy Labkonsulting oferującej m.in. wprowadzanie owych systemów jak i eksperckie szkolenia z zakresu biotechnologii podkreśla, że w ich wdrożeniu chodzi o to, aby ułatwić pracę ludziom.

O możliwościach jakie stwarza edukacja i technika z własnego doświadczenia wie Jacek Wojciechowski, który wywodzi się ze środowiska naukowego. Ekspercka wiedza, ponad 1000 przeszkolonych osób w ciągu 5 lat idealnie wypełniają niszę szkoleń z biotechnologii.

 – Jakość naszych usług opiera się na wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klientów – mówi Wojciechowski. – Nasze działania powstały jako alternatywa dla specjalistycznych szkoleń z zakresu biotechnologii, które do pewnego momentu były dostępne tylko w Warszawie. To właśnie na południu Polski, we Wrocławiu, przy mocnym wsparciu Parku Technologicznego stworzyliśmy miejsce oferujące szkolenia szyte na miarę.

Determinantem sukcesu oprócz wiedzy jest elastyczność, klienci bardzo sobie to cenią.

Firma może pochwalić się swoim wkładem w odkrywczym naukowym projekcie. W laboratoriach Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie badane będą komórki węchowe, dzięki którym będzie można naprawić rdzeń kręgowy – Labkonsulting wdraża systemy jakości.

­Praca wrocławskich lekarzy w tym zakresie zasługuje na Nobla – podkreśla właściciel firmy.

Plany na przyszłość są bardzo obiecujące.

Nasza firma jako pierwsza planuje w tym roku poszerzenie swojej działalności o kursy e-learningowe dotyczące laboratoriów chemicznych, farmaceutycznych i biologicznych.

To oznacza, że brak czasu czy miejsce zamieszkania przestaną być barierą w zdobyciu cennego certyfikatu. Twórca nie zapomina także o szerszej grupie odbiorców, do której należy każdy zainteresowany wysublimowaną kuchnią czy naturalną kosmetologią. Kucharz czy kosmetolog i chemik w jednym? Takiej właśnie wybuchowej mieszanki możemy spodziewać się jeszcze w tym roku. Szczegóły dostępne będą na stronie: www.labkonsulting.pl

Agnieszka Polańska